2026 február 20-21-én rendezték meg a Dr. Árokszállásy Zoltán országos biológia-környezetvédelmi verseny döntőjét a Miskolci Földes Ferenc Gimnáziumban, ahol iskolánkat egy tanuló képviselte, Szabó Léna 8.b Nagyon szoros versenyben végül 9-10. helyen végzett holtversenyben. A döntő két részből állt, pénteken délelőtt az írásbeli fordulóra került sor. Utána egyetemi tanárokból álló zsűri előtt szóban vizsgáztak a versenyzők.
Gratulálunk a nagyszerű eredményhez és további sikereket kívánunk!
Birizló Csaba
felkészítő pedagógus




